Сторінка архієрея

Єпископ _ ІнокентійОфіційний сайтУкраїнська Православна Церква, Конотопська єпархія

Єпископ _ Інокентій (Василь Никифорович Шестопаль)

Статус:
На спокої з 09.05.2008
Дата народження:
08.01.1945
День тезоіменитства:
Жовтня 6
Постриг здійснений:
25.03.1979
Духовна освіта
Московські духовні семінарія та академія

Місця служіння

з 1999-05-30 по 2008-05-08
Конотопська єпархія, правлячий архієрей

Біографія

Єпископ Інокентій (Василь Никифорович Шестопаль) народився 8 січня 1945 року у місті Горлівка Донецької області в родині робітника.

Після закінчення семирічної школи з 1959 по 1961 рр. навчався в професійно-технічному училищі, одержав спеціальність столяра.

1962 року закінчив 10 класів у школі робочої молоді.

З 1964 по 1967 рік проходив військову службу в лавах Радянської армії.

Після демобілізації, 1968 року, вступив до Московської духовної семінарії, а 1972-го - до Московської духовної академії. Працював референтом у Відділі зовнішніх церковних відносин Московського Патріархату.

Закінчив академію в 1976 році з ученим ступенем кандидата богословських наук за роботу: "Олександрійська богословська школа".

З 1976 по 1977 рік навчався в аспірантурі при МДА.

21 жовтня 1977 року призначений викладачем Одеської духовної семінарії і секретарем Правління.

21 листопада 1977 року майбутній владика прийняв сан диякона, а 4 грудня - сан священика.

25 березня 1979 року ієрей Василій прийняв чернечий постриг з ім'ям святителя Інокентія (Веніамінова), митрополита Московського.

23 березня 1980 року монах Інокентій був возведений у сан ігумена.

5 жовтня 1994 року відбулася хіротонія в єпископа Тульчинського і Брацлавського.

30 травня 1999 року преосвященного Інокентія було призначено на Конотопську кафедру.

На спокої з 8 травня 2008 року.